Poskytujeme tieto spôsoby doručenia tovaru.

Pri objednávkach od 69 € je poštovné ZDARMA.

Najvýhodnejšie a najrýchlejšie doručenie kuriér, dodanie 1-2 dni
3.40
Slovenská pošta balík, dodanie 3-4 dni
3.60
Výdajné miesta Zásielkovňa SK, dodanie 4-5 dní 
2.40
Osobný odber, Ľudovíta Stárka 2854, Trenčín, dodanie ihneď 🙂
ZDARMA

 

Rýchlosť doručenia

Snažíme sa, aby všetky služby spojené s našim obchodom boli na čo najlepšej úrovni. Je veľa vecí v ktorých sme naozaj dobrí. Ale sú aj veci, ktoré nedokážeme ovplyvniť. Jednou z nich je aj rýchlosť doručenia Vašej objednávky a preto si prosím prečítajte nasledovné riadky.

Najvýhodnejšie doručenie kuriér – najrýchlejší spôsob ako dostať tovar k Vám. Kuriér u nás preberá zásielky denne okolo 14:00. Ak tovar objednáte do tohoto času, pravdepodobne Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň.

Slovenská pošta balík – ideálne pre Vás ak mávate problém stretnúť sa s kuriérom. Zásielku sa buď podarí poštárovi doručiť, alebo Vám nechá oznámenie a je už len na Vás kedy si ju vyzdvihnete. Zásielku síce väčšinou odovzdávame v deň doručenia objednávky na pošte, ale z pošty odchádza na druhý deň. Doručovaný býva ten následný. Čiže cca 3 dni.

Výdajné miesta Zásielkovňa SK – najlacnejší, ale jednoznačne najpomalší spôsob doručenia. Zásielku síce väčšinou odovzdáme v deň objednania, ale zvezená na depo býva až na druhý deň. Následne presuny medzi depami a doručovanie na výdajné miesto. V lepšom prípade 2-3 dni, v horšom 4-5 dní.