Detské drevené puzzle s úchytmi Viga Divoké zvieratá 4 ks

Dieliky puzzle sú vybavené drevenými kolíčkami, ktoré uľahčujú dieťaťu uchopiť puzzle do ruky a umiestniť ho na správne miesto na drevenom podklade. Je to jeden z najlepších ...

Skladom
Kód: 20C52031
Značka: Viga
6,20 €
Kategória: Drevené hračky
Farba: Multicolor
Veľkosť:

Dieliky puzzle sú vybavené drevenými kolíčkami, ktoré uľahčujú dieťaťu uchopiť puzzle do ruky a umiestniť ho na správne miesto na drevenom podklade. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako si precvičiť koncentráciu a koordináciu ruka-oko.
Táto hra pomáha rozvíjať motorické zručnosti a logické myslenie dieťaťa tým, že spája hru s učením. Spoločná hra najlepšie rozvíja predstavivosť, ktorá je v tomto veku taká dôležitá, a tiež dokonale pripravuje dieťa na budúce predškolské vzdelávanie.

Z tejto témy odporúčame: Hračky pre najmenších, ktoré môžete kúpiť, sú určené pre deti od 3 rokov:
Viga 44068 PolarB Puzzle s úchytkami - zvieratká
Viga 44069 PolarB Puzzle s úchytkami - doprava
Viga 44601 Puzzle na podložke s úchytkami - sloník
Viga 44532 Prvé puzzle s úchytkami - zelenina

Celá súprava bola vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami so žiarivými farbami, ktoré upútajú pozornosť a podporujú hru a zároveň poskytujú veľa zábavy.
Spoločnosť Viga má viac ako 20 rokov skúseností a vie, ako vyrábať hračky najvyššej kvality. Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Táto hračka je vhodná pre deti vo veku 12M+.

Rozmery výrobku: D: x V: 220 mm x Š: 26 mm.

Rozmery balenia:
Rozmery balenia: D: x V: 220 mm x Š: 26 mm.
Hmotnosť: 0,3 kg.

Veľkosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu