Doprava

Poskytujeme tieto spôsoby doručenia tovaru.

 

Pri objednávkach od 69 € je poštovné ZDARMA.

 

   Najvýhodnejšie a najrýchlejšie doručenie kuriér
 3.40

   Výdajné miesta Packeta (Zásielkovňa SK)

 2.40

 

Rýchlosť doručenia

Snažíme sa, aby všetky služby spojené s našim obchodom boli na čo najlepšej úrovni. Je veľa vecí v ktorých sme naozaj dobrí. Ale sú aj veci, ktoré nedokážeme ovplyvniť. Jednou z nich je aj rýchlosť doručenia Vašej objednávky a preto si prosím prečítajte nasledovné riadky.

Najvýhodnejšie doručenie kuriér – najrýchlejší spôsob ako dostať tovar k Vám. Kuriér u nás preberá zásielky denne okolo 14:00. Ak tovar objednáte do tohoto času, pravdepodobne Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň.

Výdajné miesta Packeta (Zásielkovňa SK) – najlacnejší, ale jednoznačne najpomalší spôsob doručenia. Zásielku síce väčšinou odovzdáme v deň objednania, ale zvezená na depo býva až na druhý deň. Následne presuny medzi depami a doručovanie na výdajné miesto.

 

UPOZORNENIE:

V aktuálnej COVID-19 situácii sa môže predĺžiť termín dodania objednávok. Dôvodom môže byť výpadok pracovnej sily, alebo oneskorenie prepravných služieb.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie