Doprava

Poskytujeme tieto spôsoby doručenia tovaru.

 

Pri objednávkach od 69 € je poštovné ZDARMA.

 

   Najvýhodnejšie a najrýchlejšie doručenie kuriér
 3.40

   Výdajné miesta Zásielkovňa SK

 2.40

 

Rýchlosť doručenia

Snažíme sa, aby všetky služby spojené s našim obchodom boli na čo najlepšej úrovni. Je veľa vecí v ktorých sme naozaj dobrí. Ale sú aj veci, ktoré nedokážeme ovplyvniť. Jednou z nich je aj rýchlosť doručenia Vašej objednávky a preto si prosím prečítajte nasledovné riadky.

Najvýhodnejšie doručenie kuriér – najrýchlejší spôsob ako dostať tovar k Vám. Kuriér u nás preberá zásielky denne okolo 14:00. Ak tovar objednáte do tohoto času, pravdepodobne Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň.

Slovenská pošta balík – ideálne pre Vás ak mávate problém stretnúť sa s kuriérom. Zásielku sa buď podarí poštárovi doručiť, alebo Vám nechá oznámenie a je už len na Vás kedy si ju vyzdvihnete. Zásielku síce väčšinou odovzdávame v deň doručenia objednávky na pošte, ale z pošty odchádza na druhý deň. Doručovaný býva ten následný.

Výdajné miesta Zásielkovňa SK – najlacnejší, ale jednoznačne najpomalší spôsob doručenia. Zásielku síce väčšinou odovzdáme v deň objednania, ale zvezená na depo býva až na druhý deň. Následne presuny medzi depami a doručovanie na výdajné miesto.

 

UPOZORNENIE:

V aktuálnej COVID-19 situácii sa môže predĺžiť termín dodania objednávok. Dôvodom môže byť výpadok pracovnej sily, alebo oneskorenie prepravných služieb.