Drevená hra Viga Uzamykanie a odomykanie

Drevená manipulačná doska v tvare domčeka výborne rozvíja zmyslové a logické myslenie dieťaťa. Hračka navrhnutá spoločnosťou Viga svojím nezvyčajným tvarom rozvíja predstavivosť ...

Skladom
Kód: 20C52287
Značka: Viga
34,60 € –19 % 27,70 €
Kategória: Drevené hračky
Farba: Multicolor
Veľkosť:
Drevená hra Viga Uzamykanie a odomykanie
Akcia
34,60 € –19 %

Drevená manipulačná doska v tvare domčeka výborne rozvíja zmyslové a logické myslenie dieťaťa. Hračka navrhnutá spoločnosťou Viga svojím nezvyčajným tvarom rozvíja predstavivosť dieťaťa, ktoré otvára a zatvára zámky na senzorickej doske. Na drevenej doske sú 4 páry dverí a za každými dverami je iný obrázok. Hrajúce sa batoľa musí prísť na to, ako otvoriť rôzne typy zámkov, a keď sa mu to podarí, uvidí za dverami rôzne zvieratká: jedného medvedíka, dve líšky, troch psíkov alebo štyroch zajačikov. Každé dvere sa zatvárajú iným typom zámku.
Hra podporuje rozvoj motorických schopností a pamäti dieťaťa.

Hračka je určená pre deti staršie ako 18 mesiacov.

Celá hračka je vyrobená z lakovaného dreva a natretá netoxickými farbami v žiarivých farbách, ktoré potešia každého používateľa a poskytnú mu veľa zábavy.
Našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Rozmery výrobku:
Dĺžka 300 mm x šírka 300 mm x výška 25 mm
Rozmery balenia:
Dĺžka 310 mm x šírka 310 mm x výška 35 mm
Hmotnosť: 0,8 kg

Veľkosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu