Drevené puzzle Zmysly Viga

Táto drevená skladačka pomáha skúmať a rozlišovať zmysly. Puzzle možno poskladať priradením dielika s vymaľovaným zmyslom (chuť, čuch, hmat, sluch a zrak) k ďalším dielikom s ...

Skladom
Kód: 20C52288
Značka: Viga
18 € –30 % 12,60 €
Kategória: Drevené hračky
Farba: Multicolor
Veľkosť:
Drevené puzzle Zmysly Viga
Akcia
18 € –30 %

Táto drevená skladačka pomáha skúmať a rozlišovať zmysly. Puzzle možno poskladať priradením dielika s vymaľovaným zmyslom (chuť, čuch, hmat, sluch a zrak) k ďalším dielikom s príslušným obrázkom pre daný zmysel alebo hodením kocky a výberom zo všetkých dielikov prvku zodpovedajúceho hodenému zmyslu. Ďalšou možnosťou je vybrať zo všetkých puzzle všetky dieliky zodpovedajúce napríklad zmyslu chuti.

Primárnou funkciou skladačky nie je len učenie zmyslov. Podporuje tiež: logické myslenie, pozorovanie, koncentráciu, jemnú motoriku a koordináciu zraku.

Hračka je vhodná pre batoľatá od 3 rokov.
Celá hračka je vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami v jasných farbách, ktoré upútajú pozornosť a podporia hru a zároveň poskytnú veľa zábavy. Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Rozmery balenia:
Dĺžka 207 mm x šírka 193 mm x výška 47 mm

Veľkosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu