Drevený magnetický labyrint Viga Čísla

Učenie čísel nemusí byť nudné! Magnetické bludisko je určené pre deti od 18 mesiacov. Hračka má na svojej doske bludisko s malými farebnými guľôčkami, ktoré veďte k príslušným ...

Skladom
Kód: 20C52281
Značka: Viga
25 € –27 % 18,10 €
Kategória: Drevené hračky
Farba: Multicolor
Veľkosť:
Drevený magnetický labyrint Viga Čísla
Akcia
25 € –27 %

Učenie čísel nemusí byť nudné! Magnetické bludisko je určené pre deti od 18 mesiacov. Hračka má na svojej doske bludisko s malými farebnými guľôčkami, ktoré veďte k príslušným číslam. Od 1 cez 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 až po 0. Na jednej strane dosky je magnetická palička, ktorou batoľa ťahá guľôčky na správne miesta. Na uľahčenie priraďovania počtu guľôčok sú pri každom políčku zvieratká a koliesko - s odstupňovaním zodpovedajúcim číslu. Okrem toho postavičky vyobrazených zvierat povzbudzujú dieťa k hre a skúmaniu okolitého sveta.

Celá súprava je vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami v žiarivých farbách, ktoré upútajú pozornosť a podporia hru a zároveň poskytnú veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Táto hračka je vhodná pre deti staršie ako 18 mesiacov.

Rozmery balenia:
Dĺžka: 300 mm x šírka: 220 mm x výška: 13 mm

Veľkosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu