Sada náradia - veľká 74ks

Sady náradia vyrobené spoločnosťou Polesie je možné použiť na skupinové vyučovanie v predškolských zariadeniach, ako aj na nezávislé hranie dieťaťa. Všetky nástroje obsiahnuté v súprave sú funkčne ...
Skladom
Kód: 8PL53718
Značka: Polesie
20,40 € –10 % 18,40 €
Kategória: Náradie a nástroje
Rozmer (cm): 27 x 19
Sada náradia - veľká  74ks
Akcia
20,40 € –10 %
Sady náradia vyrobené spoločnosťou Polesie je možné použiť na skupinové vyučovanie v predškolských zariadeniach, ako aj na nezávislé hranie dieťaťa. Všetky nástroje obsiahnuté v súprave sú funkčne identické s náprotivkami dospelých a umožňujú Vám rozvíjať jemné motorické zručnosti a koordináciu dieťaťa: obratnosť a flexibilitu prstov a rúk, presnosť pohybu. Sada nástrojov pomáha deťom oboznámiť sa so základnými charakteristikami vzájomného pôsobenia jednotlivých častí a častí a rozvíja priestorovú fantáziu. Sada obsahuje: - skrutkovač s vymeniteľnými hrotmi - 1 ks., - Kombinovaný kľúč: kľúč s otvoreným koncom a kombinovaný kľúč - 1 ks., - šesťhranný skrutkovač - 1 ks., - šesťuholník - 1 ks., - kliešte - 1 ks., - štvorec s pravítkom - 1 ks., - hladidlom - 1 ks., - rašple - 1 ks., - kladivo - 1 ks., - pílová píla - 1 ks., - prilba - 1 ks., - spojovacie dosky - 20 ks., - šesťhranné skrutky - 10 ks., - skrutky na kľúč a skrutkovač - 10 ks., - orechy - 20 ks. Rozmer (cm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie