Vyšívanie drevených obrázkov Viga Farma

Šnurovacia hra - farma od spoločnosti Viga je jednou z najkrajších hračiek, tento typ hry zlepšuje zrakovú a motorickú koordináciu alebo priestorovú orientáciu. Hra obsahuje drevený ...

Skladom
Kód: 20C52110
Značka: Viga
21,80 € –17 % 18,20 €
Kategória: Drevené hračky
Farba: Multicolor
Veľkosť:
Vyšívanie drevených obrázkov Viga Farma
Akcia
21,80 € –17 %

Šnurovacia hra - farma od spoločnosti Viga je jednou z najkrajších hračiek, tento typ hry zlepšuje zrakovú a motorickú koordináciu alebo priestorovú orientáciu. Hra obsahuje drevený podstavec s otvormi a ilustráciou farmy, 20 krásne maľovaných dielikov s vyobrazením hospodárskych zvierat a okolitej prírody a 10 kariet zobrazujúcich rôzne spôsoby navliekania doplnkov na hraciu plochu. Dieťa priraďuje a navlieka doštičky k vzorom na kartičkách, ktoré sú striedavo umiestnené na základni. Batoľatá tak majú možnosť rozvíjať svoju fantáziu a z dostupných dielikov si môžu zostaviť aj vlastný príbeh.

Celá hračka je vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami v žiarivých farbách, ktoré upútajú pozornosť a podporia hru a zároveň poskytnú veľa zábavy. Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Táto hračka je vhodná pre deti vo veku 36M+.

Rozmery:
D: 300 mm x V: 220 mm x Š: 35 mm
Rozmery balenia:
D: 305 mm x V: 226 mm x Š: 40 mm
Hmotnosť: 0,5 kg

Veľkosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu