SEVA RODINA - Prechádzka

Vďaka krásnym a pestrým farebným kombináciám, kde dominuje fialová, ružová a svetlo modrá farba, si táto stavebnica určite získa pozornosť nejednej šikovné dievčatká!
Táto ...
Skladom
Kód: 35S0301-24.01
Značka: Seva
32,80 € –27 % 23,80 €
Kategória: SEVA
Rozmer (cm): 16 x 31 x 7
SEVA RODINA - Prechádzka
Akcia
32,80 € –27 %
Vďaka krásnym a pestrým farebným kombináciám, kde dominuje fialová, ružová a svetlo modrá farba, si táto stavebnica určite získa pozornosť nejednej šikovné dievčatká!
Táto stavebnica obsahuje celkom 166 dielikov, z ktorých si môžete zostaviť detský kočík, krásnu hojdačku a mnoho ďalšieho čo patrí do parku čo treba malú lavičku? Nezabudnite si vziať svoju obľúbenú bábiku, na hojdačke ju pohojdať a potom šup späť do kočíka. Čo všetko dokážete ešte postaviť? Záleží len na Vás a na Vašu fantáziu!
V balení nájdete taktiež praktický návod na zostavenie základných modelov.
To všetko a oveľa viac vás čaká v novom balení SEVA RODINA - Procházka!

O stavebnicu SEVA : Polytechnická stavebnica SEVA bola na trh uvedená v roku 1979 a stala sa natoľko obľúbenou, že v roku 2019 oslávila svoje 40 výročie. Stavebnica SEVA je kreatívny, deťom rozvíja myseľ i manuálnu zručnosť a jej variabilita určite osloví aj Vás ... môžete si z nej postaviť funkčné vozidlá, stroje, lietadlá, budovy, nábytok, lode, vlaky ... Jej veková hranica nie je nijako obmedzená. Aj keď ako výrobca doporučujeme stavebnicu pre deti od 4 rokov, máme zistené, že za dozoru rodičov si s ňou vyhrajú i 3 ročné deti. A keď preskočíme škôlku a školu, potom Vám prezradím, že si z nej radi stavajú rodičia a dokonca aj starí rodičia ... Táto ČESKÁ stavebnica SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, nie je teda dôvod prečo by mala chýbať v niektorom detskej izbičke. Všetky stavebnice SEVA sú navyše navzájom kompatibilné, preto ich môžete neustále rozširovať. Keďže staráme o zdravý rozvoj detí, nie je nám ľahostajný ani stav životného prostredia, v ktorom budú vyrastať. Preto prinášame naše hračky z kvalitného recyklovateľného plastu v nových obaloch, ktoré zaťažujú prírodu čo najmenej. Všetky nami vyrábané hračky sú pravidelne testované renomovanou skúšobňou a spĺňajú všetky požiadavky bezpečnosti a nezávadnosti podľa normy EN71. Tak s chuťou do toho! Rozmer (cm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu