Včela zdobí úľ

Stavebnica mozaikového typu Včela zdobí úľ je nielen skvelá hračka, ale aj výborná vzdelávacie pomôcka pre predškolákov. Deti predškolského veku si precvičí nielen svoju motoriku, ale...
Skladom
Kód: 35S0402-2.01
Značka: Seva
17,40 € –4 % 16,70 €
Kategória: SEVA
Rozmer (cm): 32 x 43
Včela zdobí úľ
Akcia
17,40 € –4 %
Stavebnica mozaikového typu Včela zdobí úľ je nielen skvelá hračka, ale aj výborná vzdelávacie pomôcka pre predškolákov. Deti predškolského veku si precvičí nielen svoju motoriku, ale naučia sa abecedu (Včela sa učí) alebo základy počítanie (MOSAIC MAXI / 2). Základ stavebnice tvorí podložka, ktorá pripomína včelieho plástu.
Na túto podložku sa skladajú rôznofarebné dieliky stavebnice a deti si môžu vytvoriť rôzne obrázky podľa svojej fantázie alebo priloženého návodu.
Všetky stavebnice Mosaic MAXI sú vzájomne plne kompatibilný, takže ju môžete neustále rozširovať a doplňovať o nové dieliky.

História Mosaic MAXI

Stavebnica Mosaic MAXI sa začala vyrábať v roku 1970 pod názvom Bee (včela) Olympic Mozaic. Názov vznikol podľa tvaru podložky a kameňov, ktoré sa na nej pokladajú. Všetko vyzerá ako včelí plást. Teraz ju na trhu nájdete pod názvom Mosaic MAXI / 1

Rýdzo česká stavebnica!

Všetky hračky a stavebnice značky VISTA sú vyrobené v Českej republike! Sú vyrábané poctivo a vzhľadom na to, že si sa stavebnicami budú hrať naše / vaše deti.

Bezpečnosť predovšetkým !!!

Všetky hračky značky VISTA vyrábané spoločnosťou BENEŠ a Lat, a.s. sú pravidelne testované renomovanou skúšobňou a spĺňajú všetky požiadavky bezpečnosti a nezávadnosti podľa normy EN71. Ani stavebnice Mosaic Color neobsahuje nebezpečné ftaláty, nie je teda dôvod prečo by mala chýbať v niektorom detskej izbičke. Rozmer (cm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu